MÜŞTERİ YORUMLARI

Bir yılı aşkın bir süredir kullanmakta olduğum Muhasebecilere Özel olarak tasarlanan IRGAT Masaüstü Program ve buna entegre çalışan web sitesi ve müşteri paneli ile mali müşavirlik Ofislerinin prestijini artırdığı gibi iş yükünü de oldukça azaltan Entegre bir program. Meslektaşlardan gelen tüm isteklerin ve Resmi sitelerdeki değişikliklerin vakit kaybetmeden programa eklenmesi mükemmel. Beni ve İzmir Mali Müşavirler Derneği Yönetimindeki tüm arkadaşlarımı Şaşırtacak şekilde kısa sürede bu derece güzel bir program yapan Irgat ekibine yakinen şahit olduğum gece gündüz demeden özverili çalışmaları için teşekkür ederim.

Kenan Hepsevigen

Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. Kullanımı gayet basit ve işlevsel bir program. Müşterilerle olan evrak gönderilme derdine son vermiş olduk. Artık istenildiğinde tüm müşteriler kendi özel şifreleriyle tüm beyanname ve eklerine ulaşabiliyorlar. Ayrıca gerek vergi dairesi, gerek SGK ve gerekse de Ticaret Odası’ndan alınacak bir takım borcu yoktur v.b. belgelere anında ulaşmak çok kolay. Beyanname ve bildirgelerin tahakkukunun bu kadar kısa süre içerisinde kontrolünün yapılabilmesi gerçekten inanılmaz. Ciddi bir zaman kazanmış olduk sayenizde… Ayrıca kurulumu ve teknik destek konusunda da memnun kalınabilecek bir çalışma. Irgat ekibine teşekkürler

Hakan Ceylan

IRGAT, piyasa yeni girmiş bir program olmasına rağmen; deneyimli kadrosu, sürekli kendini geliştiren yapısı ve anında teknik destekle mali müşavirlik bürolarının vazgeçilmez bir parçası olmuştur. IRGAT'ın tek tuşla yapabildiklerine ve size kazandırdığı zamana inanamayacaksınız. Tüm Irgat ekibine sonsuz teşekkürlerimle.

Serpil Gürbüz

Irgat, Mali Müşavirlerin üstünden angaryaları alan ve Mali Müşavirlerle Müşteriler arasında köprü kuran, kullanımı çok basit ve dinamik bizlere zaman kazandıran çok güzel bir program. Irgat ekibine çok teşekkür.

Engin Doğan

Kendi web sayfamızı uzun zaman önce yaptırmıştık. Birkaç yıldan bu yana da web sayfamızla entegre çalışabilecek, müşterilerimize şifre ile bağlandıklarında beyannamelerine, tahakkuk fişlerine ve bizim yükleyeceğimiz imza sirküleri, oda kayıt belgesi gibi belgelere de ulaşabilecekleri bir yazılım aramaya başladık. Bir meslektaşımdan IRGAT programını duydum, araştırdım ve benim isteklerime cevap verebileceğini düşünerek kullanmaya karar verdim. IRGAT programı ve entegre çalışan yönetim paneli ile müşteri paneli benim düşündüklerimin çok ötesinde olduğunu gördüm. Şu anda memnuniyetle kullanıyorum. Meslektaşlarıma da tavsiye ediyorum. IRGAT hem müşterilerimize karşı prestijimizi artırdı, hem de iş yükümüzü büyük ölçüde üzerimizden aldı. Örneğin; beyannameleri onayladıktan sonra tahakkuk dağıtmaya gitmiyoruz, müşterilerimiz kendi şifreleri ile müşteri paneline girip alabiliyorlar. Bunun yanında tüm beyanname ve tahakkuklar ile SGK hizmet listesi ve tahakkuklarını, ve borcu yoktur belgelerini de alabiliyorlar ve müşteri bu ayki ödemelerine topluca baktığında muhasebeye olan borcunu da görebiliyor. Ama asıl güzel tarafı, biz meslektaşların bazı kontrol işlerimizi de otomatik olarak yapıyor olması. Mesela; O ay verilmesi gereken tüm beyannameleri vermişmiyiz? tüm sgk tahakkuklarını yapmışmıyız? dahası müşterilerimizde çalışan personellerden istirahat raporlu olan varmı? E-tebligat alan müşterimiz olmuşmu? Hangi müşterimiz hangi ayda ne kadar POS cihazından tahsilat yapmış? Bu soruların cevabını her daim programdan alabiliyoruz. Bu arada, müşterilerimiz sisteme yüklediğimiz imza sirkülerini, Sicil tasdiknamesi, Oda Kayıt ve Faaliyet Belgesi gibi belgeleri de hem sistemden alabiliyorlar hem de isterlerse istedikleri yere mail atabiliyorlar. Tüm meslektaşlarıma tekrar tekrar tavsiye ediyorum. Kullanın yükünüz azalsın.

Hasan Hüseyin Ertuğrul

Yapılanlar ve yapılacaklar harika, mali müşavir için çok gerekli olduğunu düşünüyorum. meslektaşlarım arasında kullanılması için her ortam ve eğitimde anlatıyorum. Yapılanlar şimdiden işimi kolaylaştırmasının dışında gelen telefonlarda azalma, iş yüküm de bariz bir azalma oldu ve daha yapılacakları duyunca heyecan ile bekliyorum. Şimdiden size ve ekibinize teşekkürler.

Yaşar Pınar

Irgat programını uzun zamandır kullanıyoruz.İşimizde büyük kolaylık sağlıyor.Beyannameler ve tahakkukları kısa sürede indirebiliyoruz. Ayrıca e-tebligat ve e-arşiv faturalarını da gelen ve giden olarak listeliyor bize. Irgatı açtığımda bir çok siteye buradan giriş yapabilmekte büyük kolaylık sağlıyor. Tek tek sitelere şifreyle girmek yerine bir kez şifre kaydettikten sonra istediğim zaman internet vergi dairesi, işveren sistemi gibi bir çok siteye tek yerden giriş yapabiliyorum. Vergi levhalarını da çok rahat indiriyor. Biz programdan memnunuz. Vakit bulamadığım için programda bakamadığım birçok yer de var.Fırsat buldukça ya da ihtiyaç oldukça bakıyorum. Bilmediğim yer olursa Murat bey hemen yardımcı oluyor. Ben memnunum ve tavsiye ederim herkese.

Serap Özer

Uzun süredir arkadaşlarımdan duyduğum, meslek hayatımızı kolaylaştırdığı ve bize zaman kazandırdığı iddia edilen IRGAT programıyla geçen sene tanıştım. İyi ki tanışmışım ofis işlerimi organize eden, otomatik olarak müşterilerimizle bilgi alış verişi yapmamızı sağlayan müthiş bir program. Size yardım eden gizli bir eleman gibi çalışıyor. Daha doğrusu ırgat gibi çalışıyor. Bütün meslektaşlarıma tavsiye ederim. Irgat çalışanlarına tüm emeklerinden dolayı ve samimiyetlerinden dolayı teşekkür ederim.

Orhan Deveci

Selamlar, IRGAT'ın alt yapısı üzerine müşteri bilgilerinizi girdikten sonra ortaya çıkan kolaylıkları tüm meslektaşlarımın görmesini isterim, tavsiye ederim, başta Murat bey olmak üzere tüm ekibe teşekkürler.

Zekeriya Kanyılmaz

Irgat programı kullanmaya başladığımızdan beri bir çok konuda işimiz kolaylaştı... Özellikle tahakkukları tek bir tuşla herkese mail atabilmek, istediğimiz beyanname ve tahakkuklara kolay ulaşım rahatlığı, raporlu işçilerin tespiti müthiş konfor oldu. Mükelleflerinde kullanımına sunmak hem prestij hem de fark yaratıyor... Beni en çok şaşırtan bu kadar inovatif bir programın bir çok mali müşavir tarafından hala kullanımının yaygınlaşmamış olması.

Ali Çalık

Hızla gelişen ve sürekli değişen teknolojiye ayak uydurmak için bizde sektör olarak Mali Müşavirlik Ofisimizde dijitalleşmeye, değişime ve yeniliğe ihtiyaç duyduk. Ne yapabiliriz, artık 2021 dijital çağda dosyalardan kağıttan nasıl kurtuluruz ve anında belgeye bilgiye tek portal dan biz ofis olarak ve mükelleflerimiz nasıl ulaşırız diye araştırmaya başladım. Web de gezinirken IRGAT ile şubat 2019'da tanıştım. Tabi aradım, Murat bey ile görüştük, tanıştık hizmet almaya başladım. IRGAT'ın en güzel tarafı hem masaüstü, hem de WEB tabanlı olması, büroya gitmeden tüm evrak belgelere her yerden ulaşma imkanı sunuyor. Mükellefin dosyasında olması gereken ve bizim her an ihtiyaç duyduğumuz örneğin vekaletname, imza sirküsü, faaliyet belgesi, sicil gazetesi, tasdikname v.s belgeleri taratıp buraya yükledik artık her yerden kendi şirket portalımızdan ulaşma imkanı sağladık. Tabi hem biz ulaşabiliyoruz, hem de mükelleflerimize web portaldan özel şifre verdik onlarda kendi şirket dosyasından belgelerine ulaşıp istediği evraka anında ulaşma fırsatı bulmuş oldu. Bizde ofis çalışanlarımızda tüm evraklara belgelere anında mükellef dosyasını çekmeden her yerden ulaşma fırsatımız oldu. Önceden mükelleflerimiz vergi dairesi, ssk borcu yoktur yazıları isterdi, onlara müracaat et, takip et yazı geldi mi, mükellefe mail at angaryasından da kurtulduk, mükellefe vermiş olduğumuz şifre ile kendisi giriş yapıyor nereden hangi belgeye ihtiyacı varsa talep ediyor, kendi mailine anında gidiyor. Bu vesileyle hem zamandan, hem mükellef ile birbirimizi sürekli aramaktan meşgul etmesinden iki taraflı kurtulmuş olduk. İki tarafta bağımsız ve özgür olmuş oldu. Bunun neticesinde ne mi oldu, mükellefin gözünde ofis olarak diğer meslektaşlarımızdan bir adım öndeyiz, hem müşterimizin gözünde prestijde sağlamış olduk. Asıl önemli olan ise ofis olarak değişime ayak uydurmuş, Dijitalleşerek hızla değişen şartlara uyum sağlamış olduk bizi cezbeden tabi burası. Hem Mali Müşavir olarak biz, hem ofis çalışanlarımız, hem de hizmet verdiğimiz kıymetli mükelleflerimiz çok memnunuz. Teşekkürler Murat bey, Teşekkürler IRGAT! İyi ki varsınız. Sayenizde meslekte DOĞRUYOLDAYIZ.

Salih Doğruyol

Irgat sistemini, sistem diyorum çünkü, bütün mükelleflerimin bilgiye ulaşabildikleri veri ağı bir programdan çok bir sistem gerçekten arkada bir ekip çalıştırıyor gibi, 08.2016 tarihinden beri kullanıyorum bana bir vizyon kattı. İşlevsel kullanım detaylarıan gelince en sevdiğim özelliği, otomatik ödeme bildirimi WhatsApp mükellefe son gün bildirimi yaparak sorumluluktan kurtuldum. Zaten sistem beyannameleri onayladığım yada SGK'ları onayladığım an mükellefe mail olarak iletiyor. Son gün WhatsApp bildirimide yapınca da rahatlıyorum. SMS Modülünü henüz kullanmadım ancak kısa zamanda WhatsApp'ı kapatacağımdan SMS Modülüne geçiş yapacağım. Yıllar içinde GİB'e gönderdiğim tüm beyanları cebimde taşıyorum, tekrar gibe gir beyannameyi indir ve sgk bildirimleride dahil elbette, bu işler bende 5 yıldır yok.. Mükelleflerin zaman zaman istedikleri SGK Doküm beyanname örnekleri gibi bilgilerine kendilerinin müşteri panelinden ulaşması büyük konfor. Mükelleflerimin en sevdiği özelliklerden biri beyanname bildirimleri geri dönük olarak görmesi ve kredi kartı pos tutarlarını tek tuşla görmeleri. Kullandıkça alışkanlık olacak bir sistem her geçen günde kendisini güncelleyen bir sistem.

Murat İrem

Sanırım 5 yıldır kullanıyorum. İnanılmaz rahatlık sağladı. Özellikle tüm bildirge ve beyannameleri tek tuşla indirip anında mail atması. Süper! Mali müşavirlik ofisimizin yükünü bayağı aldı. Sürekli yeni güncellemeler ile kendini bayağı geliştirdi. Ayrıca teke tek destekte çok ilgili. Var olasın ırgat.

İsmail Ulusoy

Irgat programı ile 1 yıl önce tanıştım, müşterilere dinamik bir portal sunması, tek bir şifre ile sgk-vergi borcu yoktur yazıları almak müşterilerimi çok memnun etti. Beyanname-Sgk takipleri, otomatik olarak beyanname, tahakkuk, sgk bildirgelerini mail, sms olarak göndermesi, gönderildi raporlarının istenildiğinde görülmesi gibi bir çok kolaylık getirdi. Tek tuşla bir kaç saniyede tüm mükelleflerin ödediği kurum geçici vergi tutarlarını liste olarak almak çok kullanışlı. Tek tuşla bütün (istenilen mükelleflerin) vergi levhalarının oluşturulması, indirilmesi kısacası büronun Irgat'ı oldu. Türmob'un binlerce müşterisi olan Luca yazılım bile sgk captcha sorununu becerip çözememişken biz tek tuşla tüm mükelleflerin SGK bildirge ve tahakkuklarını indirip mail atıyoruz.

Ali Tıraş